Zmiany w managemencie MediaComu

Elżbieta Urbaczka, dyrektor planowania strategicznego, odchodzi z MediaComu Warszawa. Pracowała w tej agencji od 2005 r., do ub.r. współtworzyła zarząd...

Elżbieta Urbaczka, dyrektor planowania strategicznego, odchodzi z MediaComu Warszawa. Pracowała w tej agencji od 2005 r., do ub.r. współtworzyła zarząd firmy, z którego odeszła w czerwcu po rozstaniu z MediaComem części kadry zarządzającej: Marcina Bogłowskiego, Macieja Ziąbrowskiego i Andrzeja Karasowskiego. Po powołaniu nowego zarządu została jego doradcą ds. strategii.

Obowiązki Urbaczki w MediaComie przejmuje Marcin Dobek, business development director, od 10 lat związany z agencją. Dobek zasiada jednocześnie w zarządzie firmy, w którym odpowiada za rozwój.

Zarząd MediaComu po odejściu Łukasza Ziomka (patrz DS "MMP" z 23 grudnia ub.r.) pracuje w 5-osobowym składzie. Obowiązki Ziomka w zarządzie zostały rozdzielone między pozostałych członków, natomiast opiekę nad zespołem i klientem, który dotychczas mu podlegał, powierzono Andrzejowi Skibniewskiemu, group account managerowi, od 8 lat pracującemu w MediaComie. (JN)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.