Genexo poszerza portfolio o preparaty dla dzieci

Genexo, polska firma farmaceutyczna, mająca w ofercie leki Rx, suplementy diety oraz wyroby medyczne, poszerza gamę produktów. Pod marką Zdrowisie...

Genexo, polska firma farmaceutyczna, mająca w ofercie leki Rx, suplementy diety oraz wyroby medyczne, poszerza gamę produktów. Pod marką Zdrowisie wprowadza na rynek linię produktów wspomagających dla dzieci. Serię tworzą trzy preparaty: probiotyk dla dzieci o obniżonej odporności, zestaw kwasów omega i witamin E oraz zestaw witamin i mikroelementów. Właśnie startuje dystrybucja produktu.

Obecnie Genexo jest w trakcie podejmowania decyzji o formule wsparcia marketingowego brandu i ewentualnej kampanii reklamowej. Debiutowi rynkowemu nowego produktu towarzyszą działania marketing services w aptekach (ulotki, gadżety, ekspozytory i standy). Firma przygotowała je we współpracy z agencją F.K.Anda. Budżet działań nie został ujawniony.

Firma Genexo powstała w 2002 r. W portfolio ma m.in. marki: Femestra, Fosanic i GinccoPlus. (PM)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.