MultiBank zaprasza do przetargu - nie wszyscy podejmują wyzwanie

MultiBank (część grupy BRE Banku) prowadzi przetarg reklamowy dotyczący całościowej obsługi marki - dowiedzieliśmy się nieoficjalnie. Wybrana agencja będzie odpowiadać...

MultiBank (część grupy BRE Banku) prowadzi przetarg reklamowy dotyczący całościowej obsługi marki - dowiedzieliśmy się nieoficjalnie. Wybrana agencja będzie odpowiadać za opracowanie oraz realizację strategii i kreacji marki w 2009 roku.

Nie wiadomo, ile agencji przystąpiło do przetargu - wiadomo jednak, że zaproszenie do niego otrzymała większość agencji sieciowych i kilka lokalnych. Nie wszystkie zdecydowały się na przystąpienie do procedur. Nie udało nam się potwierdzić tych informacji u przedstawicieli marketera, nie wiadomo, które agencje odpowiedziały na zaproszenie MultiBanku.

Dotychczas obsługą reklamową MultiBanku zajmowała się agencja BBDO Warszawa, niektóre projekty powierzane były też agencji Red8. (AMS)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.