Unilever uruchamia grę dla studentów z myślą o rekrutacji

Unilever uruchomił oparty na grze biznesowej projekt www.unilevergame.com powstały z myślą o studentach, którzy chcą zdobyć doświadczenie zawodowe w międzynarodowym...

Unilever uruchomił oparty na grze biznesowej projekt www.unilevergame.com powstały z myślą o studentach, którzy chcą zdobyć doświadczenie zawodowe w międzynarodowym koncernie i rozpocząć karierę w firmie będącej jednym z liderów branży FMCG.

Przez jedenaście tygodni na uczestników czekać będą zadania z różnych obszarów biznesu. Co tydzień będzie można zdobywać kolejne punkty przybliżające uczestników do wygranej i jednocześnie spędzać czas w wirtualnym świecie Unilevera. Na zwycięzców czekają preferencje w rekrutacji na praktyki letnie.

Od strony kreatywnej za projekt odpowiada Human Qapitals - agencja specjalizująca się w employer brandingu. Stronę WWW projektu zrealizowała agencja interaktywna Supermedia Interactive (ZPR). (DD)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.