Zespół PTC zasili inne podmioty OMG, PHD ma dalej działać

Po zakończeniu współpracy z Polską Telefonią Cyfrową pracownicy zespołu obsługującego tego klienta przejmą nowe obowiązki w strukturach pozostałych spółek i...

Po zakończeniu współpracy z Polską Telefonią Cyfrową pracownicy zespołu obsługującego tego klienta przejmą nowe obowiązki w strukturach pozostałych spółek i działów specjalistycznych Omnicom Media Group.

Szef zespołu Paweł Jagiełło obejmie współprowadzenie OMG Digital wraz z Marcinem Węgrzynkiem. Każdy z nich odpowiedzialny będzie za inny obszar prowadzenia biznesu i rozwijania działu.

Andrzej Descours jako senior account pozostanie w Optimum Media OMD, przechodząc do zespołu Katarzyny Wasiluk, gdzie obejmie team pracujący dla Nissana. Pozostali klienci tego zespołu to m.in.: Henkel, Storck, Lotos, Leroy Merlin, Chipita.

Monika Stanke-Rusin jako account pokieruje zespołem Renault w Optimum Media OMD. Kilku media plannerów z zespołu PTC pracuje w zespole Agnieszki Wichowskiej, który obsługuje m.in.: Johnson & Johnson, Berlin Chemie, Heinz, BGŻ czy Generali.

Do Macroscope OMD przechodzi Witold Adamski, media planner, który będzie planował telewizję dla Walmarku w zespole Roberta Pleski, w którym obsługiwani są ponadto klienci: McDonald’s, Perfetti van Melle, Deutsche Bank, Tikurilla (TBD). Mariusz Kozioł, senior media planner wzmocni zespół Easymedia. Kozioł będzie pracował dla obecnych klientów Easymedia, jak również będzie zaangażowany w zdobywanie nowych.

Jednocześnie zarząd OMG zaprzecza pogłoskom o możliwym zamknięciu PHD: "...kilkuosobowy zespół pracuje aktualnie dla takich klientów jak: BMI Baby, Plannja, Maersk czy Bridgestone. Jest także zapraszany do udziału w przetargach, a zatem stara się o nowe biznesy, podtrzymując stabilną w obecnej formie pozycję marki PHD na rynku" - napisano w informacji. W ub.r. PHD niespodziewanie utracił obsługę Unilevera. (JD)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.