Ad Publica i PressOffice.pl pracują dla firmy Sante

PressOffice.pl i Ad Publica rozpoczęły współpracę w zakresie public relations z firmą Sante, producentem żywności korzystnej dla zdrowia. Do zadań...

PressOffice.pl i Ad Publica rozpoczęły współpracę w zakresie public relations z firmą Sante, producentem żywności korzystnej dla zdrowia. Do zadań agencji należeć będą: budowa wizerunku Sante oraz relacje z mediami w zakresie PR produktowego i korporacyjnego, opracowanie materiałów prasowych i informacyjnych, doradztwo z zakresu komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej, e-PR, a także wsparcie wybranych akcji marketingowych. Działania z zakresu PR produktowego obejmą zarówno marki własne Sante, jak i produkty Alpro Soya, których firma Sante jest jedynym dystrybutorem w Polsce. PressOffice.pl będzie jednocześnie odgrywać rolę wirtualnego biura prasowego dostępnego pod adresem Sante.pressoffice.pl. (AMS)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.