Glob Media wchodzi na rynek mobile marketingu, będzie brokerem 36,6

Glob Media, agencja z rynku ambient mediów i BTL, poszerza profil działalności o mobile marketing. Wkrótce, dzięki umowie z Polkomtelem,...

Glob Media, agencja z rynku ambient mediów i BTL, poszerza profil działalności o mobile marketing. Wkrótce, dzięki umowie z Polkomtelem, ruszy pierwsza kampania mobilemarketingowa przygotowana przez Glob Media z wykorzystaniem sieci 36,6. Agencja, występując już także jako broker 36,6, planuje realizacje kolejnych. Szczegółów na razie nie zdradza.

Szczepan Jabłoński, dyr. strategiczny Glob Media, zapowiada rozwój agencji w kierunku nowych technologii. - Wspólnie z Polkomtelem rozpoczynamy testy zupełnie nowych usług komórkowych, które pozwolą na dotarcie do ściśle wyselekcjonowanych grup docelowych. Projekty opierają się przede wszystkim na dostępnych już technologiach WAP 2.0 i komunikatach pushWAP, które zintegrujemy z serwisami internetowymi (WWW). Dzięki temu udostępnimy bardzo spójną ofertę reklamową wykorzystującą rzeczywiste możliwości sieci komórkowej - mówi Jabłoński.

Agencja testuje także m.in. możliwości telewizji interaktywnej w komórkach. Docelowo chce zaproponować reklamodawcom zintegrowaną ofertę marketingu mobilnego. (JN)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.