Electrolux zwróci roczny koszt zużycia energii i wody przy zakupie zmywarki

Electrolux Polska, producent sprzętu AGD, rozpoczął promocję mającą zachęcić konsumentów do zakupu zmywarki. Marketer we współpracy z energetyczną firmą Vattenfall...

Electrolux Polska, producent sprzętu AGD, rozpoczął promocję mającą zachęcić konsumentów do zakupu zmywarki.

Marketer we współpracy z energetyczną firmą Vattenfall proponuje klientom, którzy zakupią zmywarkę, zwrot kosztów energii i wody, które urządzenie zużywa przez rok.

Osoby, które między 15 lutego a 15 maja br. kupią zmywarkę Electroluksa i jako pierwsze prześlą poprawnie wypełnione zgłoszenie, otrzymają kartę premiową Visa Electron. Umieszczona na niej kwota premiowa to odpowiednik kosztów rocznego zużycia wody i energii podczas zmywania naczyń raz dziennie w standardowej zmywarce Electroluksa.

Dodatkowo, jeśli przy okazji promocji konsument zdecyduje się na korzystanie z usług firmy Vattenfall, może otrzymać także zwrot kosztów odpowiadający trzymiesięcznym kosztom zużycia prądu.

Poprzez akcję promocyjną Electrolux chce poinformować polskich konsumentów o korzyściach wynikających z zakupu zmywarki. (BG)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.