Rowland obsługuje wejście sieci Autogrill do Polski

Publicis Consultants Rowland obsługuje wejście do Polski Grupy Autogrill - międzynarodowego dostawcy usług gastronomicznych oraz operatora punktów usługowych dla podróżnych....

Publicis Consultants Rowland obsługuje wejście do Polski Grupy Autogrill - międzynarodowego dostawcy usług gastronomicznych oraz operatora punktów usługowych dla podróżnych. Za obsługę Autogrilla odpowiada w agencji dział Corporate & Financial Relations. Współpraca została nawiązana po rekomendacji firmy Impel, z którą Rowland współpracował w przeszłości bez formuły przetargowej.

Autogrill jest jednym z pierwszych międzynarodowych operatorów usług gastronomicznych wchodzących na polski rynek. Grupa jest obecna m.in. od 2005 r. w Słowenii, a od 2007 r. w Republice Czeskiej. Przedmiotem działalności Autogrilla w Polsce będzie prowadzenie placówek gastronomicznych przy głównych autostradach w kraju. Działalność będzie prowadzona w formie współpracy joint venture z grupą Impel. W ramach przedsięwzięcia do końca 2010 r. planowane jest otwarcie 11 placówek gastronomicznych.

Na razie nie wiadomo, kto będzie obsługiwał Autogrilla od strony reklamowej. (AMS)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.