Team Ery w Starcomie ma liczyć około 20 osób, głównie z agencji

Dom mediowy Starcom kompletuje zespół do obsługi budżetu Polskiej Telefonii Cyfrowej. Według założeń agencji będzie on liczył około 20 osób....

Dom mediowy Starcom kompletuje zespół do obsługi budżetu Polskiej Telefonii Cyfrowej. Według założeń agencji będzie on liczył około 20 osób. Istotna jego część będzie pochodziła z dotychczasowych pracowników agencji.

- Spodziewając się ciężkiego roku na polskim rynku reklamowym, staramy się być oszczędni w decyzjach rekrutacyjnych - przekazał Jakub Benke, president & CEO Starcom MediaVest Group.

Szefem zespołu został Marcin Piotrowski, account director, który przyszedł z MediaVest. Podlegać mu będą menedżerowie odpowiedzialni za poszczególne linie biznesowe Polskiej Telefonii Cyfrowej. Powstaje także zespół wyspecjalizowany w mediach cyfrowych. Bliższe szczegóły na temat składu teamu nie są znane.

Starcom przejmuje obsługę budżetu PTC po przetargu. Klienta straci Optimum Media OMD. W pierwszym etapie przetargu startowały: Macroscope OMD (w miejsce Optimum Media OMD), MediaCom Warszawa, ZenithOptimedia, The Media Insight i MediaVest. Dwie ostatnie agencje znalazły się na short-liście. W finale – po uzgodnieniach z klientem – MediaVest zastąpił Starcom. (JD)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.