Grupa Adweb autorem portalu Franciszkanska3.pl

Agencja interaktywna Grupa Adweb zrealizuje i będzie obsługiwała od strony komunikacyjnej katolicki portal społecznościowy Franciszkanska3.pl adresowany do osób młodych. Pomysłodawcą...

Agencja interaktywna Grupa Adweb zrealizuje i będzie obsługiwała od strony komunikacyjnej katolicki portal społecznościowy Franciszkanska3.pl adresowany do osób młodych. Pomysłodawcą projektu jest kardynał Stanisław Dziwisz.

Głównym celem portalu ma być jednoczenie wokół myśli papieża Jana Pawła II, które odbywać się będzie pod hasłem "Pokolenie JP II. Jesteśmy!". Portal będzie zawierał m.in. blogi wideo znanych księży, m.in. rzecznika krakowskiej kurii Roberta Nęcka, komentowanie Biblii przez księdza Gąsiora, wywiady i czaty z kardynałem Stanisławem Dziwiszem.

- Portal Franciszkanska3.pl będzie bardzo otwartym i maksymalnie interaktywnym medium współtworzonym przez internautów – wyjaśnia Bartłomiej Juszczyk, CEO Grupy Adweb. Inicjatorem portalu jest Katolickie Centrum Kultury w Krakowie. (TWI)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.