Garden of Words realizuje projekt CRM dla Żywca Zdroju

Agencja Garden of Words po wygranym przetargu realizuje dla firmy Żywiec Zdrój SA projekt z zakresu CRM pod nazwą Moje...

Agencja Garden of Words po wygranym przetargu realizuje dla firmy Żywiec Zdrój SA projekt z zakresu CRM pod nazwą Moje Silne Drzewo. Jego partnerami są Fundacja Nasza Ziemia we współpracy z Regionalną Dyrekcją Lasów Państwowych w Katowicach oraz portal Onet.pl. Działania będą skupiały się wokół propagowania dbałości o polską naturę. Informacje na temat drzew będą regularnie emitowane od końca stycznia do połowy kwietnia w "Dzień dobry TVN" (stacja jest patronem medialnym projektu). Zaplanowano także product placement w serialu "Na Wspólnej". Ambasadorami projektu Moje Silne Drzewo zostali Dorota Wellman i Marcin Prokop.

Do zadań Garden of Words należą m.in.: prowadzenie biura prasowego, przygotowanie koncepcji i realizacja strategii komunikacji projektu (koncepcja i realizacja eventów, kreacja pomysłu Przyjaciele Drzew, pozyskanie partnerów i patronów mediowych, współpraca z partnerami, ekspertami i gwiazdami wspierającymi działania itd.). (AMS)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.