Rozstrzygnięcie "Viva! Najpiękniejsi" bez telewizyjnej gali

Tegoroczne rozstrzygnięcie plebiscytu "Viva! Najpiękniejsi" odbędzie się bez gali transmitowanej w telewizji. Konkurs przeprowadzany jest przez dwutygodnik "Viva!", który od...

Tegoroczne rozstrzygnięcie plebiscytu "Viva! Najpiękniejsi" odbędzie się bez gali transmitowanej w telewizji. Konkurs przeprowadzany jest przez dwutygodnik "Viva!", który od kilku lat uroczystość wręczenia nagród prezentował w TVP2.

- W tym roku TVP2 nie zdecydowała się przeprowadzić transmisji telewizyjnej naszej ceremonii, o czym zostaliśmy poinformowani w terminie, który uniemożliwił nam podjęcie alternatywnych decyzji. Dlatego też zostaliśmy zmuszeni do podjęcia decyzji o odwołaniu tegorocznej uroczystości – mówi Magdalena Modrzewska, dyrektor wydawnicza dwutygodnika "Viva!". Oficjalne ogłoszenie wyników plebiscytu odbędzie się na łamach magazynu.

TVP swoją decyzję uzasadnia względami ekonomicznymi. (JD)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.