Sprostowanie: 10 odcinków "Citylajf.pl"

W nawiązaniu do informacji "Hasbro, Microsoft, Plus i Samsung inwestują reklamowo w pierwszy polski serial internetowy" opublikowanej w DS "MMP"...

W nawiązaniu do informacji "Hasbro, Microsoft, Plus i Samsung inwestują reklamowo w pierwszy polski serial internetowy" opublikowanej w DS "MMP" z 22 stycznia br. prostujemy: nie dodaliśmy, że był to pierwszy serial tej skali, jak podała Agora SA; serial internetowy "Citylajf.pl" wymieniony w tejże informacji, wyprodukowany przez Mindshare Polska dla LG i Mazdy, liczył nie 9, ale 10 odcinków.

Trzecia pomyłka dotyczyła liczby osób, które obejrzały poszczególne odcinki serialu "Citylajf.pl". Wymienione w naszej informacji liczby dotyczyły jedynie oglądalności w części stycznia - wg Mindshare, który jednak nie udostępnił nam danych, ile łącznie osób obejrzało serial w witrynie Citylajf.pl od początku jego emisji. Przepraszamy.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.