Saatchi & Saatchi przejmuje obsługę Tymbarku

W wyniku wygranego przetargu grupa Saatchi & Saatchi będzie obsługiwać kolejną markę grupy Maspex Wadowice. Do obsługiwanego już przez Saatchi...

W wyniku wygranego przetargu grupa Saatchi & Saatchi będzie obsługiwać kolejną markę grupy Maspex Wadowice. Do obsługiwanego już przez Saatchi & Saatchi Kubusia dołączą projekty dla marki Tymbark. Obsługa tego brandu będzie się wiązać z realizacją projektów dotyczących linii klasycznej (soki), multiwitaminowej, produktów dziecięcych oraz linii Owoce Świata. Ponadto wszelkie nowe linie oraz innowacje w ich ramach zostaną przekazane do realizacji agencji Saatchi & Saatchi. Nierozstrzygnięta pozostaje jeszcze kwestia obsługi linii napojów Tymbark. Planowane jest dalsze rozszerzanie współpracy z agencją o działania zintegrowane 360 stopni, w tym direct i digital.

Saatchi & Saatchi pracowała już dla Maspeksu Wadowice w latach 2006-2008, zajmując się całym portfolio marek Tymbark i Kubuś. Jednak od marca ub.r. agencja ta pracowała tylko dla marki Kubuś. Obsługą reklamową Tymbarku zajęła się wówczas McCann Erickson, która zresztą rywalizowała z Saatchi & Saatchi w przetargu na tegoroczną obsługę marki (o przetargu pisaliśmy w DS "MMP" z 17 grudnia ub.r.).

Planowaniem i zakupem mediów dla Maspeksu zajmuje się ZenithOptimedia. (AMS)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.