Point Group przejmuje serwisy plotkarskie Ukaraj.pl i Bulvar.pl

Platforma Mediowa "Point Group" SA została udziałowcem spółki One Group, wydawcy serwisów internetowych Ukaraj.pl i Bulvar.pl poświęconych gwiazdom i lifestyle'owi....

Platforma Mediowa "Point Group" SA została udziałowcem spółki One Group, wydawcy serwisów internetowych Ukaraj.pl i Bulvar.pl poświęconych gwiazdom i lifestyle'owi. Platforma Mediowa "Point Group" objęła 40,3 proc. udziałów z opcją zwiększenia zaangażowania do 70,3 proc. w ciągu 12 miesięcy od podpisania umowy. Wartość transakcji nie została podana.

- Rozwijamy nasze kompetencje w obszarze rozrywki i szeroko pojętego lifestyle'u, a więc obszarów, które cieszą się największą popularnością w sieci. To pozwoli nam znacząco zwiększyć przychody w tym obszarze - powiedział Artur Racicki, dyrektor ds. rozwoju serwisów internetowych Platformy Mediowej "Point Group".

Przypomnijmy, że latem ub.r. Platforma Mediowa "Point Group" uruchomiła serwis plotkarski Kulisy.pl. (TWI)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.