Zmiany w biurze reklamy GG mają poprawić jego efektywność

GG Network SA reorganizuje biuro reklamy. Powstaną zespoły dedykowane szczególnym klientom, co ma zwiększyć wydajność pracy działu. W biurze reklamy...

GG Network SA reorganizuje biuro reklamy. Powstaną zespoły dedykowane szczególnym klientom, co ma zwiększyć wydajność pracy działu. W biurze reklamy stworzono już m.in. dział akcji specjalnych, który będzie obsługiwał kampanie niestandardowe. Szefową działu została Monika Chodyra, dotychczas menedżer ds. akcji specjalnych, wcześniej odpowiedzialna za sprzedaż reklam w Open.fm.

- Trudniejszy okres, jaki aktualnie dotyka całą branżę reklamową, ma niewątpliwie jeden bardzo pozytywny aspekt - wymusza na rozsądnych graczach kładzenie większego nacisku na efektywność prowadzonych działań i aktywizowanie nowych nisz, które wcześniej, w okresie dynamicznego wzrostu, wydawały nam się mało atrakcyjne. Do puli takich działań zaliczam również zmiany, jakie wprowadziliśmy w naszym biurze reklamy. Liczymy na to, że wpłyną one pozytywnie na jakość współpracy z klientami - powiedział Krzysztof Łada, dyrektor biura reklamy GG Network SA. (TWI)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.