Z Initiative odchodzi Dulnik, restrukturyzacja na finiszu

Initiative Warszawa i Universal McCann będą miały wspólnego dyrektora finansowego. Jak wynika z naszych informacji, sieć rozważy zarówno kandydatury spoza,...

Initiative Warszawa i Universal McCann będą miały wspólnego dyrektora finansowego. Jak wynika z naszych informacji, sieć rozważy zarówno kandydatury spoza, jak i z agencji. Z Initiative Warszawa rozstaje się Dariusz Dulnik, kiedyś dyrektor zarządzający, a ostatnio dyrektor finansowy. Universal McCann i McCann Erickson mają wspólnego szefa finansów.

Połączenie działów finansowych wiąże się z konsolidacją back office'ów obu agencji. Przypomnijmy, że IPG optymalizuje współpracę między sieciami, które także w Polsce mają pozostać niezależne. Initiative, które utraciło pod koniec ub.r. budżet grupy TP, finalizuje już restrukturyzację. Agencja zatrudnia obecnie blisko 60 osób. Walczy m.in. w finale przetargu PZU. (JN)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.