"Katyń" za prawie 19 zł z "Vivą!"

Edipresse Polska dołączy do najbliższego wydania magazynu "Viva!" firm "Katyń" w reżyserii Andrzeja Wajdy. Pismo z filmem będzie kosztowało 18,98...

Edipresse Polska dołączy do najbliższego wydania magazynu "Viva!" firm "Katyń" w reżyserii Andrzeja Wajdy. Pismo z filmem będzie kosztowało 18,98 zł. Nakład dwutygodnika zostanie podzielony na dwie mutacje - podstawową w cenie 5,90 zł (180 tys. egz.) oraz wersję z książką i filmem na DVD w nakładzie 130 tys. egz.

Numer "Vivy!" promowany będzie w: telewizji, stacjach radiowych, punktach sprzedaży oraz prasie. Planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy ZenithOptimedia. Film będzie dostępny również z tygodnikiem "Przekrój". Do czasu zamknięcia tego wydania DS "MMP" nie udało nam się ustalić, ile będzie kosztował "Przekrój" z dołączonym "Katyniem". (JD)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.