Mondial Assistance prowadzi pierwszy przetarg reklamowy

Mondial Assistance, dostawca usług assistance oraz ubezpieczeń turystycznych, po raz pierwszy prowadzi przetarg reklamowy. Wcześniej projekty reklamowe dla firmy realizowało...

Mondial Assistance, dostawca usług assistance oraz ubezpieczeń turystycznych, po raz pierwszy prowadzi przetarg reklamowy. Wcześniej projekty reklamowe dla firmy realizowało studio graficzne, nie udało nam się ustalić jego nazwy.

Według Małgorzaty Gwarek, specjalisty ds. marketingu w Mondial Assistance, zaproszenia do przetargu nie zostały jeszcze wysłane. - Robimy przegląd agencji - wyjaśniła Gwarek. Nie sprecyzowała, kiedy i do ilu agencji takie zaproszenie ostatecznie zostanie skierowane.

Mondial Assistance jest członkiem międzynarodowej grupy ubezpieczeniowo-serwisowej Mondial Assistance Group, która ma 38 centrów operacyjnych w 29 krajach na 5 kontynentach. (AMS)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.