SMB wyróżni najlepszych telemarketerów

Grupa telemarketingowa Stowarzyszenia Marketingu Bezpośredniego (SMB) przyzna po raz pierwszy tytuł Telemarketera Roku. Jego celami są poprawienie wizerunku zawodu telemarketera...

Grupa telemarketingowa Stowarzyszenia Marketingu Bezpośredniego (SMB) przyzna po raz pierwszy tytuł Telemarketera Roku. Jego celami są poprawienie wizerunku zawodu telemarketera oraz integracja branży. W pierwszej edycji konkursu nagrody będą przyznawane w dwóch kategoriach – sprzedaż oraz obsługa klienta. - Od lat mamy problem właściwego postrzegania naszej branży. Doszliśmy do wniosku, że nadszedł już czas na bardziej energiczne działania – mówi Maciej Wielkopolan, szef telemarketingowej grupy roboczej SMB.

Każda z firm telemarketingowych może zgłosić dowolną liczbę kandydatów do tytułu. Warunkiem jednak jest co najmniej półroczny staż w branży telemarketingowej. Lista zostanie zamknięta 31 marca 2009 r., a ogłoszenie wyników nastąpi 15 maja br. (TW)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.