Mrożonki Horteksu w pięknej reżyserii Warnera

15 stycznia rozpoczęła się emisja reklamy telewizyjnej mrożonych warzyw marki Hortex. Spot przygotowała agencja Euro RSCG Warsaw. Jest to kolejna...

15 stycznia rozpoczęła się emisja reklamy telewizyjnej mrożonych warzyw marki Hortex. Spot przygotowała agencja Euro RSCG Warsaw. Jest to kolejna - po reklamie soków i Vitaminki - odsłona najnowszej kampanii marki Hortex przebiegającej pod hasłem "Hortex. Z najlepszych owoców i warzyw".

Film zrealizowany w podobnej konwencji jak poprzednie z serii pokazuje świat stworzony z apetycznych warzyw, z których powstają zdrowe i smaczne mrożonki. Reklamę wyreżyserował Carl Warner, angielski reżyser i fotograf specjalizujący się w tworzeniu artystycznych obrazów z owoców i warzyw. W spocie jest wykorzystany ten sam podkład muzyczny co w poprzednich spotach Horteksu. Spoty emitowane są w m.in. w: TVP, Polsacie, TVN, Animal Planet, 4fun.TV. Za zakup mediów odpowiada Mediaedge:cia. (AMS)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.