Kompot w syropie z Herbapolu Lublin

Herbapol Lublin SA wprowadził na rynek nowy produkt "Kompot w syropie" stanowiący uzupełnienie dotychczasowej oferty Owocowa Spiżarnia oraz Owocowa Spiżarnia...

Herbapol Lublin SA wprowadził na rynek nowy produkt "Kompot w syropie" stanowiący uzupełnienie dotychczasowej oferty Owocowa Spiżarnia oraz Owocowa Spiżarnia Premium.

Nowe produkty to syropy, które po rozcieńczeniu dają smak domowego kompotu, produkowane są z naturalnych soków owocowych, nie zawierają konserwantów ani sztucznych barwników. Dostępne są w trzech smakach: wiśnia z jabłkiem, jabłko z gruszką, wieloowocowy.

Syropy kompotowe dostępne są w butelkach o pojemności 420 ml. Sugerowana przez producenta cena detaliczna wynosi ok. 5,16 zł.

Wprowadzenie nowego produktu wspierają działania PR i trademarketingowe przygotowane przez marketera we własnym zakresie. (DD)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.