Kanał Mango reklamuje swoją ofertę w internecie

Firma Mango Media rusza z pierwszą kampanią reklamową. Twarzą reklam została bokserka Agnieszka Rylik. Działania zachęcają m.in. do korzystania z...

Firma Mango Media rusza z pierwszą kampanią reklamową. Twarzą reklam została bokserka Agnieszka Rylik. Działania zachęcają m.in. do korzystania z internetowego sklepu Mango.pl. Ma on od końca 2008 r. nową oprawę graficzną i funkcjonalności.

Celami kampanii są wzrost znajomości marki w internecie oraz wsparcie sprzedaży produktów z oferty. Jednocześnie kampania ma na celu pokazanie nowego wizerunku Mango jako dostawcy unikatowych produktów wysokiej jakości. Hasło kampanii, które będzie na stałe towarzyszyło marce Mango, brzmi: "Bierz więcej z życia!". Kampania została zaplanowana jako miks różnych form reklamy internetowej. Planowaniem i zakupem mediów zajął się interaktywny dom mediowy Schnet. Mediaplan obejmuje wybrane witryny internetu o tematyce kobiecej, m.in.: Polki.pl, Kobiety.pl, Styl.fm oraz Kozaczek.pl, a także kobiece strony portalu Onet.pl poświęcone gotowaniu i fitnessowi. Strategia i kreacja zostały przygotowana przez agencję Heureka, która wygrała przetarg. Działania prowadzone będą w styczniu i lutym.

Agnieszka Rylik współpracuje z Mango Media od ub.r. Jej wizerunek pojawia się w katalogu produktów oraz innych materiałach reklamowych. Od lutego 2009 r. Agnieszka Rylik wraz z Zofią Czernicką, byłą dziennikarką TVP, będą zapowiadać bloki produktowe w programie Mango24.

Telezakupy Mango to 24-godzinny kanał teleshoppingowy. Od maja 2007 r. należy do Grupy TVN. (PM)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.