Kraft Foods rozda milion minitabliczek nowej czekolady Cote d’Or

Pod koniec stycznia Kraft Foods wprowadzi na polski rynek belgijską markę czekolady Cote d’Or. Będzie ona dostępna w trzech liniach...

Pod koniec stycznia Kraft Foods wprowadzi na polski rynek belgijską markę czekolady Cote d’Or. Będzie ona dostępna w trzech liniach smakowych: Sensations, Spécialités oraz z całymi orzechami. W połowie stycznia rusza kampania wspierająca debiut tej marki. Zaplanowana została szeroka akcja samplingowa, podczas której zostanie rozdanych około miliona minitabliczek czekolady Cote d’Or, m.in. w takich kawiarniach jak W biegu Cafe, Między Nami, a także w salonach prasowych Inmedio oraz Relay w największych miastach Polski. Wprowadzenie produktu otrzyma także wsparcie w postaci działań z zakresu marketingu szeptanego, które poprowadzi agencja Streetcom. Zaangażuje ona do współpracy 1 tys. ambasadorów marki na terenie pięciu największych miast Polski: Warszawy, Poznania, Wrocławia, Gdańska i Krakowa. Planowana jest także kampania prasowa w 18 wybranych tytułach, która będzie trwała od połowy stycznia do połowy kwietnia br.

Za kreację layoutu prasowego odpowiada agencja Euro RSCG Warsaw, a za planowanie i zakup mediów - Starcom. Działania PR w ramach wprowadzenia marki na rynek prowadzi agencja Edelman Polska. Rekomendowana cena sprzedaży Cote d’Or w hipermarketach to 4,99 zł za opakowanie 100 g oraz 6,99 zł za opakowania 150 i 200 g. (AMS)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.