Allegro.pl i TVN partnerami projektu "AlleZima"

Portal aukcyjny Allegro.pl, którego operatorem jest firma QXL Poland, został partnerem specjalnego projektu zimowego współorganizowanego ze stacją TVN. Od połowy...

Portal aukcyjny Allegro.pl, którego operatorem jest firma QXL Poland, został partnerem specjalnego projektu zimowego współorganizowanego ze stacją TVN. Od połowy stycznia do końca lutego br. TVN i Allegro.pl prowadzić będą cykl eventów w zimowych kurortach Polski pod hasłem "AlleZima". TVN przygotowywać będzie specjalne weekendowe relacje z tych imprez, które pokazywane będą w soboty (pasmo przedpołudniowe) i w poniedziałki (pasmo nocne) na antenie największej stacji Grupy ITI. To kolejny projekt tego typu, w który angażuje się TVN. Latem 2008 r. stacja współorganizowała eventy pod nazwą "Projekt Plaża" w wybranych miejscowościach nadmorskich. Zimowy cykl imprez TVN połączy z promocją swoich programów tanecznych "Taniec z gwiazdami" i "You can dance", których kolejne edycje pojawią się w tegorocznej wiosennej ramówce stacji. Eventy połączone będą z zawodami sportowymi – zarówno amatorskimi, jak i zawodowymi (Allegro.pl FIS Carving Cup). Finał akcji zaplanowano pod koniec lutego w Zakopanem. Partnerzy uruchomili specjalną witrynę internetową akcji. Portal przygotowała agencja reklamowa Compania. Budżet zimowej akcji Allegro.pl i TVN nie został ujawniony. (PM)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.