Media Connect zrealizuje nowe projekty dla Polrisku

Stowarzyszenie Zarządzania Ryzykiem "Polrisk" powierzyło kompleksową obsługę public relations agencji Media Connect. W ramach współpracy agencja będzie odpowiedzialna za relacje...

Stowarzyszenie Zarządzania Ryzykiem "Polrisk" powierzyło kompleksową obsługę public relations agencji Media Connect. W ramach współpracy agencja będzie odpowiedzialna za relacje ze środowiskami opiniotwórczymi, mediami oraz organizację corocznej konferencji z udziałem międzynarodowych ekspertów.

Tegoroczna konferencja pt. "Zarządzanie ryzykiem korporacyjnym z perspektywy interesariuszy - dziś i w przyszłości" odbędzie się 21-22 kwietnia br. w Warszawie. Powierzenie obecnych działań agencji jest kontynuacją ubiegłorocznej współpracy obu firm.

Stowarzyszenie Polrisk to ogólnopolska organizacja konsolidująca i aktywnie reprezentująca interesy polskich risk managerów. (BG)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.