Estee Lauder rusza z serwisem marki Clinique; Digital One wygrał przetarg

Estee Lauder Poland uruchomiło serwis internetowy dla marki kosmetyków Clinique. Jest to pierwszy z projektów wykonanych przez agencję interaktywną Digital...

Estee Lauder Poland uruchomiło serwis internetowy dla marki kosmetyków Clinique. Jest to pierwszy z projektów wykonanych przez agencję interaktywną Digital One dla tego marketera. Równocześnie Polska jest pierwszym po Stanach Zjednoczonych rynkiem, na którym serwis pojawił się w nowym layoucie (premierę w USA miał w październiku 2008 roku).

Estee Lauder wybrało agencję Digital One do prowadzenia marketingowych działań internetowych dla marek dostępnych na rynku polskim. Do przetargu zostało zaproszonych sześć agencji, na short-liście zostały dwie, spośród których wybrano Digital One. Nazwy pozostałych agencji nie zostały podane.

Przetarg dotyczył współpracy długofalowej. - Digital One jest strategicznym partnerem Estee Lauder Poland w zakresie komunikacji i strategii marketingowej marek w internecie - przekazała Klaudia Kielanowska, business development manager CENR w Estee Lauder.

Głównymi celami obecności marek Estee Lauder i Clinique w internecie w polskiej wersji językowej są: przedstawienie klientom filozofii i historii marek, dostarczenie informacji na temat produktów z oferty oraz bieżące informowanie o nowościach, trendach i ofertach sprzedaży. - Chcemy też zachęcić klientów do kontaktu z marką, tak abyśmy mogli lepiej poznać ich potrzeby i jeszcze precyzyjniej na nie odpowiadać - mówi Kielanowska. Wartość budżetu reklamowego nie jest znana. (JD)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.