GG Network uruchomił na Ukrainie portal społecznościowy Forumy

Na Ukrainie ruszył nowy portal społecznościowy Forumy uruchomiony przez GG Network SA (pod tą nazwą funkcjonuje dawne Gadu-Gadu SA). Forumy...

Na Ukrainie ruszył nowy portal społecznościowy Forumy uruchomiony przez GG Network SA (pod tą nazwą funkcjonuje dawne Gadu-Gadu SA). Forumy to portal bezpłatnych forów skierowany przede wszystkim na rynek ukraiński, a także do wszystkich użytkowników rosyjskojęzycznych. Adresaci to aktywni mieszkańcy dużych miast Ukrainy w wieku 20-35 lat, którzy chcą wymieniać się informacjami oraz poszukują kontaktu z osobami o podobnych zainteresowaniach.

W związku z debiutem portalu ruszyła kampania reklamowa autorstwa agencji San Markos. W działaniach wykorzystano internet, outdoor oraz ambient. Agencja przygotowała też akcje BTL w czterech największych miastach Ukrainy. (AMS)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.