Dotykowy Samsung ze smugą światła

Samsung Electronics Polska rozpoczął kampanię wprowadzającą na rynek telefon dotykowy marki Samsung - Ultra Touch. To największa kampania dywizji Samsung Mobile odpowiedzialnej za telefony komórkowe w tej połowie roku

Działania reklamową obejmują przede wszystkim telewizję i - na dużą skalę - internet. Film podkreśla cechy telefonu, takie jak dotykowy wyświetlacz i wysuwana klawiatura. Dłuższa wersja spotu pojawi się - jak każda kampania Samsung Mobile - na ekranie LED na budynku Cepelii w centrum Warszawy. W internecie reklamę będzie można znaleźć we wszystkich dużych portalach informacyjnych, kobiecych, biznesowych i technologicznych. W działaniach w sieci wykorzystano niestandardowe rozwiązania, m.in. multiscreening, reklamę kontekstową oraz video streaming w komunikatorze Gadu-Gadu. Dodatkowo na stronie Konkurs.samsung.pl odbędzie się nowa odsłona konkursu Fabryka Telefonów z kreacją dedykowaną modelowi Ultra Touch. Telefon ten jest jedną z nagród. Kampania obejmuje też prasę i nośniki reklamy zewnętrznej na lotnisku Okęcie w Warszawie.

- Wprowadzając model Ultra Touch, mamy nadzieję pokazać tegoroczny kierunek rozwoju telefonów Samsung, który zdecydowanie będzie przebiegać pod znakiem telefonów dotykowych. Obecna kampania jest tego początkiem. Odzwierciedla główną cechę, na którą chcielibyśmy skierować uwagę odbiorcy, czyli umiejętność uchwycenia różnorodności multimedialnych funkcji i łatwości obsługi w niewielkim, ultrapłaskim i elegancko wyglądającym urządzeniu – powiedział Bartosz Herman, senior marketing manager Samsung Electronics Polska.

Kampania potrwa do końca kwietnia. Globalną kreację zaadaptowała agencja Cheil Communications. Media zaplanował i zakupił dom mediowy Starcom.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.