Sare umożliwia oglądanie wysyłek

Specjalizująca się w e-mail marketingu firma Sare wprowadziła możliwość oglądania przez klientów wysyłanych wiadomości w piętnastu różnych programach do odbioru poczty bez potrzeby ich instalowania lub logowania się do nich.

Klienci Sare mogą przetestować swoje kreacje pod kątem ich prawidłowego wyświetlania w takich programach, jak: Outlook 2007, Outlook 2003, Outlook Express, Mozilla Thunderbird, Lotus Notes 8, Apple Web Mail i Entourage 2008, Gmail, Yahoo! Mail i Hotmail. Wiadomości można też obejrzeć w skrzynkach pocztowych udostępnianych przez wszystkie polskie portale: Onet.pl, Wirtualną Polskę, Interia.pl, O2.pl i Gazeta.pl.
- Różnice w sposobie wyświetlania tej samej wiadomości przez różne programy pocztowe są dość duże. Wykorzystanie przygotowanego przez nas rozwiązania pomoże je wyeliminować, co wpłynie znacząco na skuteczność kampanii e-mailingowych – powiedział Mateusz Walczak z Sare, szef zespołu projektowego.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.