Carlsberg gasi światło

Carlsberg Polska 28 marca o godzinie 20.30 wyłączy światło w swoich budynkach. Jest to element akcji „Godzina dla Ziemi” zainicjowanej przez międzynarodową organizację ekologiczną WWF.

Carlsberg Polska jako jedna z dwunastu firm Grupy Carlsberg Breweries 28 marca o godzinie 20.30 weźmie udział w globalnej inicjatywie „Godzina dla Ziemi”, którą zainicjowała międzynarodowa organizacja ekologiczna WWF. O wyznaczonej godzinie Carlsberg Polska wyłączy oświetlenie głównych budynków firmy w Warszawie, Brzesku, Sierpcu, Szczecinie oraz we Wrocławiu. Pracownicy Carlsberg Polska także są zachęcani do wygaszenia świateł w swoich domach. Wsparcie dla akcji „Godzina dla Ziemi” zadeklarowało łącznie 12 firm Grupy Carlsberg, oprócz Carlsberg Polska także: Baltika Breweries (Rosja), Carlsberg Breweries, Carlsberg Bulgaria, Carlsberg Croatia, Carlsberg Danmark, Carlsberg Italy, Carlsberg Greater China, Carlsberg Serbia, Carlsberg Malaysia, Carlsberg Sverige i Gorkha Brewery (Nepal).

Według danych organizacji WWF już prawie 700 miast z 78 krajów potwierdziło swój udział w akcji. Aż 37 stolic i najsłynniejszych miast z całego świata pogrąży się w ciemnościach, m.in.: Warszawa, Londyn, Pekin, Rzym, Moskwa, Los Angeles czy Rio de Janeiro. Zgasną między innymi oświetlenia tak sławnych miejsc, jak Pałac Kultury i Nauki w Warszawie, pomnik Chrystusa Zbawiciela w Rio, Merlion w Singapurze, Opera w Sydney, Stadion Millenium w Cardiff, Góra Stołowa w Kapsztadzie.

Tomasz Wygnański 777 Artykuły

W MMP prawie od 20 lat pisze o marketerach i strategiach marketingowych, a także o detalistach, BTL, digitalu i badaniach. Właściciel 8- kilogramowego kota.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.