Nowe szaty „Aktivista” na wzór internetu

Od najbliższego, kwietniowego wydania miesięcznik "Aktivist", wydawany przez Valkea Media SA, będzie miał nowy layout, nowe rubryki i nowe logo.

- Od dłuższego czasu odczuwaliśmy potrzebę odświeżenia pisma. "Aktivist" zawsze dyktował trendy, był o krok do przodu w porównaniu z konkurencją. Także pod względem graficznym - nasze rozwiązania bywały kopiowane przez inne firmy - mówi Zuzanna Ziomecka, wydawca miesięcznika.

W nowym layoucie pojawią się rozwiązania znane z internetu - takie jak tagi, suwaki nawiązujące do skali głośności oraz linki. Dodatkowo magazyn postanowił położyć większy nacisk na zdjęcia oraz na kulisy życia gwiazd pop- i kontrkultury oraz samej redakcji. W miesięczniku pojawią się też nowe działy – Mashup oraz Miejskie Gatki.
Autorką nowego layoutu jest Magda Piwowar, która odpowiadała m.in. za oprawę graficzną druków Pawilonu Polskiego nagrodzonego na Biennale Architektury w Wenecji. Na swoim koncie ma także przygotowanie szaty graficznej innego tytułu Valkea Media – miesięcznika dla rodziców "Gaga".
Zmianom w "Aktiviście" będzie towarzyszyła kampania na infoscreenach w metrze warszawskim i na nośnikach City Channel Bus obecnych w największych miastach Polski, w wyszukiwarce Google oraz w serwisach internetowych prasy branżowej. Dodatkowo, na wybranych wydarzeniach patronackich będą rozdawane egzemplarze pisma.

Maciej Burlikowski 1723 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.