Kolejne roszady w TVP

Danuta Dobrzyńska pokieruje redakcją zagraniczną Agencji Informacji, a Andrzej Turkowski Agencją Filmową Telewizji Polskiej.

Od 1 kwietnia br. Danuta Dobrzyńska pokieruje redakcją zagraniczną Agencji Informacji TVP. Zastąpi na tym stanowisku Annę Kuźmę. TVP nie ujawnia, czy Kuźma rozstaje się z firmą. Dobrzyńska pracowała jako reporterka i prezenterka "Panoramy" w TVP2 (na stałe od 2002 r.). Ukończyła Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.
Nowego szefa ma również Agencja Filmowa TVP - p.o. dyrektorem został Andrzej Turkowski. Sławomir Jóźwik, który kierował Agencją od 2007 r., ma kontrakt do czerwca br., ale został zwolniony z obowiązku świadczenia pracy. Turkowski ukończył Wydział Historyczny Uniwersytetu Warszawskiego, a do tej pory współpracował z Polskim Radiem i Instytutem Pamięci Narodowej.

Maciej Burlikowski 1723 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.