Garrick Gelinas, dyrektor obsługi klienta, odchodzi z Gruppy 66/Ogilvy

Z agencją Gruppa 66/Ogilvy rozstaje się Garrick Gelinas, dyrektor obsługi klienta. "Skończył mu się kontrakt - wyjaśnia Tomasz Bałuk, dyr....

Z agencją Gruppa 66/Ogilvy rozstaje się Garrick Gelinas, dyrektor obsługi klienta. "Skończył mu się kontrakt - wyjaśnia Tomasz Bałuk, dyr. generalny agencji Gruppa 66/Ogilvy. - Jego pobyt w Polsce miał związek z przeprowadzanym procesem połączenia Gruppy 66 i Ogilvy & Mother. Od początku było wiadomo, że po jego zakończeniu zdecyduje się on na wyjazd". Gelinas będzie pracował w Polsce do końca kwietnia, na razie nie wiadomo, jak będzie przebiegać jego dalsza kariera. "Trwają w tej chwili negocjacje na ten temat - powiedział Gelinas. - Na pewno pozostanę w sieci, ale do momentu podjęcia ostatecznych decyzji nie mogę udzielać żadnych informacji". Obowiązki Gelinasa przejmie zespół group account directorów odpowiedzialnych za prowadzenie poszczególnych klientów. (AMS)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.