Edyta Bonisławska-Toboja nowym zastępcą naczelnego "Życia na Gorąco"

Edyta Bonisławska-Toboja została zastępcą redaktora naczelnego tygodnika "Życie na Gorąco" Wydawnictwa Bauer. Redaktorem naczelnym tego tytułu jest bez zmian Tomasz...

Edyta Bonisławska-Toboja została zastępcą redaktora naczelnego tygodnika "Życie na Gorąco" Wydawnictwa Bauer. Redaktorem naczelnym tego tytułu jest bez zmian Tomasz Szymański. Edyta Bonisławska-Toboja zastąpiła Tomasza Potkaja. Edyta Bonisławska-Toboja pracuje w redakcji "Życia na Gorąco" od 1996 r., ostatnio na stanowisku kierownika działu porad. Jest absolwentką polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Według danych z Wydawnictwa Bauer na podstawie ZKDP średnia sprzedaż egzemplarzowa "Życia na Gorąco" od stycznia do grudnia ub.r. wyniosła ponad 664 tys. egzemplarzy, rok wcześniej - 643 tys. Dane szacunkowe Wydawnictwa Bauer mówią o rekordowej sprzedaży "Życia na Gorąco" na początku tego roku. Jedno ze styczniowych wydań miało sprzedać ponad 800 tys. egzemplarzy. Prognozy bieżące mówią o sprzedaży ok. 690 tys. Zwyżkę rozpowszechniania odnotowuje też według Bauera inny jego popularny tygodnik o ludziach "Twoje Imperium". Jedno z lutowym wydań miało rozejść się w ponad 400 tys. egz. Według danych ZKDP za listopad ub.r. rozpowszechnianie płatne "Twojego Imperium" wyniosło ponad 392 tys. Jak powiedział Maciej A. Brzozowski, dyrektor PR Wydawnictwa Bauer, szczególnie wysoką sprzedaż odnotowują numery "Życia na Gorąco" i "Twojego Imperium", które mają na okładce interesujący dla czytelników temat główny i ciekawe zapowiedzi pozostałych tematów. Intensywniejsze wsparcie promocyjne otrzymują natomiast wydania, którym towarzyszą dodatki, np. poświęcone zdrowiu czy z krzyżówkami. (JD, KP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.