Kanał Minimax zmieni układ ramówki i stronę internetową

W ciągu najbliższych tygodni kanał telewizyjny dla dzieci Minimax zmieni układ ramówki i stronę internetową. Zmiany w pasmach programowych związane...

W ciągu najbliższych tygodni kanał telewizyjny dla dzieci Minimax zmieni układ ramówki i stronę internetową. Zmiany w pasmach programowych związane będą z uruchomieniem pod koniec ub.r. stacji Minimini dla najmłodszej widowni. Teraz programming Minimaksa skierowany będzie do widowni starszej, dlatego zniknie pasmo dla najmłodszych - "Minikaruzela". Zmiany wprowadzone zostaną prawdopodobnie w kwietniu br. Wcześniej na przełomie marca i kwietnia zmieniona zostanie strona internetowa Minimaksa. Zmiany będzie wprowadzać agencja interaktywna DNA. Równocześnie stacja Minimax nawiązała współpracę z Muzeum Narodowym w Warszawie. Wspólnie przygotowywane będą programy w ramach pasma "Maqulatura" dotyczące historii sztuki. Minimax został uruchomiony w 1999 r. Kanał jest w całości produkowany w Polsce. Ramówka obejmuje 14 godzin polskich i zagranicznych filmów animowanych, fabularnych oraz dokumentalnych. Kanał Minimini uruchomiono pod koniec ub.r. Według AGB Polska kanał Minimax w 2003 r. oglądało średnio 34,2 tys. osób z dostępem do telewizji kablowej i satelitarnej (AMR - średnia oglądalność minutowa). W tym czasie wpływy brutto z reklam w Minimaksie wyniosły 2,49 mln zł. (PM)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.