Jerzy Szkwarek został wiceprezesem sieci Komfort

Jerzy Szkwarek objął nowo utworzone stanowisko wiceprezesa sieci marketów z materiałami podłogowymi Komfort. Szkwarek pracuje w tej firmie od 2000...

Jerzy Szkwarek objął nowo utworzone stanowisko wiceprezesa sieci marketów z materiałami podłogowymi Komfort. Szkwarek pracuje w tej firmie od 2000 r. na stanowisku dyrektora ds. operacyjnych (od lipca 2003 r. pełnił także funkcję dyrektora handlowego firmy). Od 1996 do 1999 r. Jerzy Szkwarek zajmował stanowisko prezesa zarządu Elbrewery & Co. i był odpowiedzialny za rozwój dystrybucji produktów tej spółki na terenie Górnego Śląska. "Stanowisko zostało stworzone w celu wspomożenia pracy prezesa Romualda Stachowiaka w zarządzaniu firmą" - mówi Agnieszka Kołogrecka, dyrektor działu public relations w agencji DCS obsługującej Komfort. Ubiegłoroczne obroty firmy wyniosły ponad 730 mln zł. (PU)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.