Euro RSCG New Europe przygotowała kampanię promującą Rajd Młodych Peugeot

Agencja reklamowa Euro RSCG New Europe przygotowała kampanię promującą Rajd Młodych Peugeot. Jej celem będzie zachęcenie młodych ludzi do wzięcia...

Agencja reklamowa Euro RSCG New Europe przygotowała kampanię promującą Rajd Młodych Peugeot. Jej celem będzie zachęcenie młodych ludzi do wzięcia udziału w eliminacjach Rajdu Młodych i wzmocnienie świadomości oraz wizerunku marki Peugeot wśród tej grupy docelowej. Planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Brand & Media OMD. Kampania pod tytułem "Jeśli masz to w sobie" będzie miała miejsce w następujących tytułach: "City Magazine", "Eurostudent", "Magazyn Młodych i Dynamicznych", "Magazyn Sportowy", "Aktivist", "Dlaczego", stacjach radiowych: RMF FM i rozgłośniach regionalnych, w internecie oraz na plakatach w szkołach średnich i wyższych. Całość kampanii potrwa do 22 kwietnia. (PU)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.