Kaliszanka reklamuje w mediach nowe Grześki

FPC Kaliszanka Sp. z o.o., producent słodyczy, wprowadza na rynek nowy wariant swojej sztandarowej marki wafli Grześki i rozpoczął wspierającą...

FPC Kaliszanka Sp. z o.o., producent słodyczy, wprowadza na rynek nowy wariant swojej sztandarowej marki wafli Grześki i rozpoczął wspierającą go kampanię reklamową. Złożą się na nią działania w telewizji, prasie, radiu i kinach oraz degustacje i promocje konsumenckie. Nowe Grześki - w polewie czekoladowej z kawałkami orzechów laskowych - to dziesiąty wariant sztandarowego produktu Kaliszanki. Producent nie ujawnia, kto przygotował kampanię reklamową od strony kreacji oraz planowania i zakupu mediów - w marcu i kwietniu wsparcie reklamowe prowadzone będzie w telewizji (spoty emitowane w TVP1, TVP2, Polsacie i TV4), reklamy pojawią się w prasie handlowej ("Poradnik Handlowca", "Wiadomości Handlowe", "Detal Dzisiaj"), w prasie konsumenckiej ("Bravo", "Bravo Girl", "Dziewczyna", "Twist" i dodatki "Gazety Wyborczej" - "Duży Format" i "Gazeta Telewizyjna") oraz kinach. Zaplanowane jest również wsparcie BTL-owe: degustacje w marketach sieci Makro i Selgros. W maju emitowane będą reklamy w Radiu Zet (quiz z nagrodami), natomiast w maju i czerwcu prowadzone będą promocje konsumenckie. Do tej pory wafle Grześki sprzedawane były w 9 wariantach: wafle w czekoladzie naturalnej (granatowe opakowanie), wafle kakaowe bez czekolady, o smaku toffi (w czekoladzie i bez polewy), orzechowe (również w czekoladzie i bez), kakaowe z posypką ryżowo-kukurydzianą, bananowe w białej czekoladzie i kokosowe (również w białej czekoladzie). W 1992 r. Fabryka Pieczywa Cukierniczego "Kaliszanka" została przekształcona z zakładu państwowego w spółkę pracowniczą z ograniczoną odpowiedzialnością, ok. 80 proc. jej produkcji stanowią wafle, pozostała część to herbatniki. (MB)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.