Nowy account manager i senior art director w TBWA/Warszawa

Mariusz Pik objął stanowisko account managera w agencji reklamowej TBWA/Warszawa. Do agencji Mariusz Pik przeszedł z Kredyt Lease SA, gdzie...

Mariusz Pik objął stanowisko account managera w agencji reklamowej TBWA/Warszawa. Do agencji Mariusz Pik przeszedł z Kredyt Lease SA, gdzie pełnił obowiązki specjalisty ds. marketingu i strategii. Z branżą reklamową związany jest od 1997 roku, pracował m.in. w agencjach Market Link, Euro RSCG New Europe (odpowiedzialny za marki Peugeot, Citroen, Intel, PBK BPH oraz PZU SA) oraz Leo Burnett (Fiat Auto Poland, Heinz Polska oraz Animex). Wzmocnił się także zespół kreatywny agencji - Sunil Kumar Devapalan Nair został senior art directorem. Sunil Nair ma ponad 10-letnie doświadczenie w reklamie. Przez ostatnie cztery lata pracował jako art director w agencji Saatchi & Saatchi w Bahrajnie. Wcześniej zajmował stanowisko art directora w agencji ZenderFang w Singapurze. (AMS)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.