Dorota Sutor nowym dyrektorem marketingu w Grupie Futura Prime

Nowym dyrektorem ds. marketingu w gdańskiej grupie finansowej Futura Prime została Dorota Sutor. Do jej zadań będzie należało między innymi...

Nowym dyrektorem ds. marketingu w gdańskiej grupie finansowej Futura Prime została Dorota Sutor. Do jej zadań będzie należało między innymi przeprowadzenie działań zmierzających do wzrostu świadomości marki. Planowana jest kampania reklamowa w radiu, prasie (głównie branżowej), internecie oraz bezpośrednie mailingi do klientów. Wartość budżetu i termin kampanii nie zostały ujawnione. Kreacją i planowaniem mediów zajmie się dział marketingu firmy. Natomiast w zakresie usług media relations i PR online firma współpracuje z agencją PR Kwadrat. Grupa Futura Prime zajmuje się leasingiem samochodowym oraz wynajmem długoterminowym. W jej skład wchodzą dwie firmy - Futura Leasing SA oraz Prime Car Management SA - od stycznia br. działające pod wspólnym logo. Dorota Sutor dotychczas była dyrektorem ds. marketingu w obiekcie hotelowo-restauracyjnym Dwór Oliwski. (MM)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.