H&M prowadzi lokalne kampanie reklamowe, planuje otwarcie kolejnych sklepów

Sieć sklepów H&M rozpoczęła kampanię promującą najnowszą wiosenną kolekcję odzieży. Kampania obejmie reklamę zewnętrzną w trzech miastach Polski, w których...

Sieć sklepów H&M rozpoczęła kampanię promującą najnowszą wiosenną kolekcję odzieży. Kampania obejmie reklamę zewnętrzną w trzech miastach Polski, w których H&M posiada swoje salony - Warszawie (pięć sklepów), Poznaniu (jeden sklep) i Gdańsku (dwa sklepy). Wykupiono również strony reklamowe "Twojego Stylu". Kreacja kampanii powstała w centrali firmy H&M w Szwecji, zakupem mediów zajmuje się agencja Mediaedge:cia. W kwietniu H&M otworzy sklep w Szczecinie, we Wrocławiu i kolejne w Warszawie. Na świecie w tym roku powstanie 150 nowych salonów. W ciągu najbliższych miesięcy zapowiedziano kolejne kampanie billboardowe i prasowe przedstawiające nowe kolekcje odzieży. (MKS)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.