Leo Burnett stworzyła kampanię reklamującą produkty śniadaniowe McDonald's

Agencja reklamowa Leo Burnett przygotowała krecję na potrzeby kampanii reklamowej produktów śniadaniowych McDonald's. Akcja będzie miała miejsce w telewizji, prasie...

Agencja reklamowa Leo Burnett przygotowała krecję na potrzeby kampanii reklamowej produktów śniadaniowych McDonald's. Akcja będzie miała miejsce w telewizji, prasie i radiu. Rozpoczęła się w stacjach satelitarnych, kablowych i telewizjach naziemnych 10 marca. Reklama promuje "lekkie śniadanie". Grupą docelową kampanii są osoby w wieku 25-30 lat, głównie mężczyźni, którzy są najczęściej konsumentami produktów śniadaniowych sieci. Wsparciem kampanii w telewizji będą spoty w stacjach radiowych i layouty w dzienniku "Metro". McDonald's będzie się reklamował głównie w porach przedpołudniowych, tak by trafić do konsumentów w czasie śniadaniowym. Kampania w telewizji potrwa przez 2 tygodnie. W spocie zostanie pokazany młody człowiek starający się wstać z łóżka. Wstaje i widzi, że lodówka jest pusta. Wychodzi z domu i widzi światło z restauracji McDonald's. Film kończy się sceną, kiedy młody człowiek je jajka na bekonie McMuffin w McDonald's. Domem mediowym, który planował i kupował media na potrzeby kampanii, był OMD Media. Kampania startuje w momencie, kiedy ten gigant żywieniowy ogłasza plany redukcji swojej linii burgerów, tak by wejść na rynek z sałatkami z kurczaka, jogurtami i owocami. W ubiegłym tygodniu sieć zdecydowała się wycofać porcje frytek super-size i największe napoje gazowane, tak by jej oferta była zdrowsza. ("BrandRepublic")

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.