Damir Brajdić opuścił McCann-Erickson

Damir Brajdić, dyrektor kreatywny McCann-Erickson, rozstał się z agencją na początku tego tygodnia. Ani agencja, ani Brajdić nie skomentowali tej...

Damir Brajdić, dyrektor kreatywny McCann-Erickson, rozstał się z agencją na początku tego tygodnia. Ani agencja, ani Brajdić nie skomentowali tej decyzji. Nowy dyrektor kreatywny ma się pojawić w przyszłym tygodniu, nie wiadomo, czy będzie to wewnętrzna nominacja, czy też zatrudniona zostanie osoba z zewnątrz. Jak podkreślił Wojciech Borowski, dyr. zarządzający agencji, istniejąca w dziale kreacji struktura group headów zapewni mu prawidłowe działanie. Damir Brajdić nie wypowiedział się także na temat swoich przyszłych planów zawodowych. Pracę w McCannie rozpoczął w listopadzie 2002 r., przedtem współpracował z agencją DougFaberFamily, a jeszcze wcześniej m.in. jako dyrektor kreatywny w agencji Hager i Czajkowski & Brajdić. (AMS)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.