Eurobank rozpoczął kolejny etap kampanii mediowej

Eurobank rozpoczął w tym tygodniu kampanię oferty kredytowej kierowanej do rozmaitych grup klientów. W kampanii, która potrwa do 18 kwietnia...

Eurobank rozpoczął w tym tygodniu kampanię oferty kredytowej kierowanej do rozmaitych grup klientów. W kampanii, która potrwa do 18 kwietnia br., wykorzystane zostaną telewizja, prasa i radio. Działania mediowe wspierane będą BTL-em; dla każdej z grup docelowych przygotowane zostały inne materiały BTL. Kreację kampanii przygotowała agencja DDB Warszawa, planowaniem i zakupem mediów dla Eurobanku zajmuje się Optimum Media OMD. Obecna kampania to kolejny etap promocji kredytów Eurobanku. Jak zapowiada Piotr Zygo, wiceprezes zarządu Eurobanku, bank będzie w tym roku obecny w mediach przez cały rok i kolejne etapy kampanii będą następować płynnie po sobie. Eurobank, który rozpoczął działalność na rynku we wrześniu ub.r., ma już ponad 100 placówek umieszczonych na głównych ulicach miast i w centrach handlowych. (MG)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.