Jet Line odpowiada za niestandardowe reklamy marki Heyah

Firma reklamy wielkoformatowej Jet Line jest odpowiedzialna za realizację kilku projektów z zakresu niestandardowej ekspozycji reklam marki telefonii komórkowej Heyah...

Firma reklamy wielkoformatowej Jet Line jest odpowiedzialna za realizację kilku projektów z zakresu niestandardowej ekspozycji reklam marki telefonii komórkowej Heyah Polskiej Telefonii Cyfrowej (PTC). Reklamy nowego brandu pojawiły się m.in. na pneumatycznych nośnikach typu Airboard rozstawianych w centralnych punktach ośmiu największych miast Polski. Ekspozycje były prowadzone na trzech tego rodzaju nośnikach w różnych lokalizacjach, które były zmieniane każdego dnia (przede wszystkim okolice wyższych uczelni, dworców, a także miejsca o największym natężeniu ruchu pieszych i samochodowego). Dodatkowo na zlecenie PTC wykorzystano dwie lokalizacje wielkoformatowe - na Rynku w Krakowie i na korpusie Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie (ta ostatnia ma powierzchnię 1,2 tys. mkw.). Ponadto reklamy pojawiły się na nośnikach sieci Motorway, czyli tablic o formacie 12x4 m (również należącej do Jet Line). Firma była także odpowiedzialna za produkcję siatek winylowych eksponowanych w Katowicach, Szczecinie i Wrocławiu. Za strategię i kreację całości działań reklamowych dla marki Heyah odpowiedzialna jest agencja reklamowa G7. Budżet mediowy jest obsługiwany przez dom mediowy Optimum Media OMD. (JP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.