Demo wygrała przetarg na budżet marki Zozole, media w MediaCom

Agencja Demo Effective Launching wygrała przetarg na przygotowanie kampanii reklamowej dla cukierków musujących Zozole (Mieszko SA). Zadaniem Demo będzie stworzenie...

Agencja Demo Effective Launching wygrała przetarg na przygotowanie kampanii reklamowej dla cukierków musujących Zozole (Mieszko SA). Zadaniem Demo będzie stworzenie bardziej atrakcyjnego i charakterystycznego wizerunku Zozoli, a także ugruntowanie ich pozycji w kategorii cukierków musujących dla dzieci. W przetargu brały udział 4 agencje, ich nazwy nie zostały podane. Wcześniej za markę Zozole odpowiadała agencja PND Futura. Jak powiedziała Arlena Skaba, senior brand manager w Mieszko SA, pierwszych efektów współpracy z nową agencją można się spodziewać pod koniec kwietnia - wtedy startuje kampania, której szczegółów nie ujawniono. Planowaniem i zakupem mediów zajmie się MediaCom, co również jest wynikiem przetargu (startowały w nim 4 domy mediowe, ich nazwy nie zostały podane). Według danych ACNielsena Zozole mają 81 proc. udziału w rynku cukierków musujących (dane za grudzień 2003 - styczeń 2004). (AMS)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.