Fiat Panda celuje w kobiety we wspólnej akcji z Handbag.com

Fiat w Wielkiej Brytanii kieruje swoje działania marketingowe wokół Pandy do kobiet. W tym celu rozpoczął czteromiesięczną akcję sponsoringową w...

Fiat w Wielkiej Brytanii kieruje swoje działania marketingowe wokół Pandy do kobiet. W tym celu rozpoczął czteromiesięczną akcję sponsoringową w serwisie Handbag.com - wizerunek Pandy przewijać się będzie wokół doniesień na temat tegorocznych nowości wiosennych w modzie. Wartość sponsoringu to ok. 50 tys. funtów, akcja została zaplanowana przez Starcom Digital. Panda jest pozycjonowana w Wielkiej Brytanii jako samochód miejski dla kobiet w wieku 20-40 lat, dla których ważnym elementem codziennego życia są zakupy i zabawy z modą. Target serwisu Handbag.com idealnie spełnia te wymagania, dlatego Fiat nie jest pierwszym marketerem decydującym się na sponsoring w tym serwisie - wcześniej z narzędzia tego korzystały m.in. Mazda i Mini. ("BrandRepublic")

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.