Coca-Cola wprowadzi w USA półdietetyczną colę

Coca-Cola wprowadzi w USA półdietetyczną colę. Będzie ona pod względem kaloryczności wersją pośrednią pomiędzy regular a Diet Coke. Na razie...

Coca-Cola wprowadzi w USA półdietetyczną colę. Będzie ona pod względem kaloryczności wersją pośrednią pomiędzy regular a Diet Coke. Na razie napój ma roboczą nazwę Coke Ultra. Budżet reklamowy nowego produktu będzie prawdopodobnie obsługiwać agencja Berlin Cameron (obsługuje już Coke Classic), która w przetargu pokonała agencję Martin Agency (obsługuje Vanilla Coke). W kategorii półdietetycznych drinków Coca-Colę wyprzedził już rywal - PepsiCo, który wcześniej debiutował z Pepsi Edge - napój z o połowę mniejszą kalorycznością niż zwykła Pepsi. Według danych PepsiCo w USA 60 mln konsumentów używa jednocześnie drinków słodzonych i diet, w związku z tym rynek napojów półdietetycznych jest obiecujący. ("BrandRepublic")

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.